| www.hypermedia.ir

Latest HyperMedia Projects

فهرست جديدترين پروژه هاي اجرا شده

به هايپرمديا خوش آمديد | WELCOME TO HYPERMEDIA

به وب سايت اختصاصي هايپرمديا، اولين مرکز خدمات تخصصي رسانه ها خوش آمديد

هايپرمديا با بيش از 12 سال سابقه فعاليت در حوزه رسانه اي کشور بزرگ ترين و با سابقه ترين مجموعه است که در طول سال هاي گذشته توانسته بابيش از 500 پروژه رسانه اي انجام شده که اهم آن ها از نشريات، سازمان ها و خبرگزاري هاي مطرح و رسمي کشور مي باشند سهم اعظم بازار رسانه اي کشور را در اختيار داشته باشد .

گرافيک و طراحي ويژه و منحصر به فرد، درک مفهوم محتوا در کنار نرم افزار، شناخت از حوزه رسانه اعم از روزنامه، مجله، خبرگزاري و سايت اطلاع رساني ،تجربه ايجاد و پشتيباني سايت هاي مطرح و پر بازديد در کشور، طراحي سيستم هاي متمرکز با کاربر هم زمان بيش از 1000 نفر، پشتيباني امنيتي و تجربيات ارزشمند در زمان و شرايط خاص سياسي کشور، سرعت توليد و عملياتي کردن پروژه شما در حداقل زمان با توجه به تيم قدرتمند فني و اجرايي  و در نهايت مشتري مداري در ارائه خدمات بعد از فروش  ،اخلاق گرايي و حرفه اي گري  در مراودات کاري همه و همه تضمين کننده اجراي موفق پروژه شما در هايپرمديا خواهد بود.

 

هايپرمديا آمادگي دارد در زمينه هاي زير خدمات حرفه اي خود را ارائه نمايد :

-          طراحي و پياده سازي سايت هاي خبري و اطلاع رساني مجهز به سيستم گردش خبر و تحریريه الکترونيک

-          طراحي و پياده سازي سامانه هاي خبرگزاري  حرفه اي و ماژول هاي پيشرفته توليد، آرشيو و بازيابي

-          طراحي و پياده سازي وب سايت روزنامه ها و نشريات چاپي بر روي بستر اينترنت

-          طراحي و پياده سازي  سيستم هاي آرشيو عکس حرفه اي

-          طراحي و پياده سازي  تويوب فيلم و وب سايت هاي رسانه اي در حوزه  فيلم و صدا

-          طراحي و پياده سازي  آژانس عکس و وب سايت هاي رسانه اي در حوزه تصوير

-          طراحي و پياده سازي سيستم هاي رصد و مانيتورينگ محتوا

-          طراحي و پياده سازي سامانه هاي تحريريه الکترونيک روزنامه ها و مجلات

-          طراحي و پياده سازي سامانه هاي خبرخوان و خبررسان

-          طراحي و پياده سازي سايت روابط عمومي سازمان ها، نهاد ها و شرکت ها

-          طراحي و پياده سازي پروژه هاي سفارش مشتري در حوزه رسانه

 

از علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر و دريافت کاتالوگ و برشور محصولات تقاضا مي شود درخواست خود را به آدرس پست الکترونيک  marketing@hypermedia.ir  ارسال نمايند تا همکاران بخش بازرگاني و فروش در اسرع وقت با آنان تماس حاصل نمايند.

 

ضمنا شماره تلفن 021-44075122نيز به صورت مستقيم پاسخ گوي شما در زمينه پروژه ها و خدمات هايپرمديا مي باشد.

 

 

 

 

۱۰ دلیل برای انتخاب هایپرمدیا | 10 REASONS TO CHOOSE US

 1. تجربه و شناخت از این حوزه:
  هایپــرمدیــا با اجرای بیش از یکصد پروژه بزرگ و کوچک در این حوزه و افتخار راه اندازی بیش از سیصد پایگاه خبری و خبرگزاری و همچنین بهره گیری از کارشناسان مجرب فعال در حوزه روزنامه های مجازی و نشر الکترونیک تجربیات گران بهایی در این حوزه به دست آورده که قطعاً در اجرای تهیه و کامل .........؟ نیز تاثیر خواهد گذاشت.
 2. عدم نگاه نرم افزاری صرف به پروژه های این حوزه :
  هایپــر مدیــا با توجه به تجربیات بدست آماده پروژه های رسانه ای را صرفاً با نگرشی نرم افزاری در نظر نگرفته و ابعاد دیگر مهم این پروژه ها مانند نوع محتوا قالب ارائه، روش ارائه، جامعه مخاطب، موضوع رسانه، برنامه ریزی محتوایی، تبلیغات، توسعه آتی، امنیت و دهها پارامتر دیگر را نیز در پروژه شما در نظر خواهد گرفت که متضمن موفقیت شما خواهند بود.
 3. فعالیت تخصصی:
  هایپــر مدیــا یک شرکت نرم افزاری فقط و فقط در حوزه رسانه است نه پرتال طراحی می کند، نه فروشگاه الکترونیک، نه سایت شرکت تجاری. کارشناسان هایپــرمدیــا در هر لحظه با انجام تحقیق و توسعه در این حوزه در داخلی و خارج در تلاشند تا به رشد محصولات ارائه شده و همچنین خلق محصولات جدید رسانه ای بپردازند که این امر نیز قطعاً در رشد و تعالی مشتریان تاثیرگذار خواهد بود.
 4. تعهد و امانت داری و خوشنامی:
  انجام پروژه هایی در مجموعه هایی چون نیروی انتظامی، خبرگزاری جمهوری اسلامی، روزنامه های مطرح کثیر الانتشار، دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی دولت، سازمان ها و مراکز دولتی بسیار و دهها ارگان و مجموعه خصوصی و دولتی مطرح در کشور ، خود مبین تایید است. بسیاری بر مجموعه هایپــر مدیــاست که به شما نیز این اطمینان را می دهد که به راحتی بتوانید پروژه ها و طرح های جدید و خاص خود را با بهره گیری از هایپــر مدیــا اجرا نمایید.
 5. پشتیبانی و خدمات بعد از فروش:
  هایپــر مدیــا با راه اندازی سامانه جامع خدمات بعد ار فروش و پشتیبانی خود در قالب یک سیستم HellpDesk قدرتمند با نام irhelp.ir تلاش نموده است تا ...؟ تنگاتنگ زمان اجرای پروژه ها را تا سال های سال با مشتریان حذف نموده و خیال آنان را در قالب خدمات بعد از فروش راحت نماید. ارائه نسخه های Vpdate محصولات و همچنین ارائه مشاوره های بعدی از دیگر خدمات بعد از اتمام پروژه شما خواهد بود.
 6. ساختار شرکتی و تاییدات صنفی:
  هایپــر مدیــا در قالب یک شرکت و با قراردادهای رسمی و ارائه ضمانت های لازم اجرایی به شما این اطمینان را می دهد تا پروژه های خود را با اطمینان خاطر انجام و پرداخت های مالی خود را بر اساس قوانین تجاری و رسمی بعد از تایید هر مرحله انجام دهید. اخد مجوز از شورای عالی انفورماتیک و داشتن بیش از دهها رضایت نامه از مشتریان قطعاً مشکلات و بحران های ناشی از انجام پروژه های شخصی، گروهی و ... را برای شما در بر نخواهد داشت.
 7. سرعت در انجام و تحویل پروژه:
  هایپــرمدیــا با ساختار اجرایی حرفه ای و خاص خود در اجرای پروژه ها باعث خواهد شد تا زمان بندی شما در تحویل و عملیاتی نمودن پروژه در زمان های مقرر اجرا و با سرعت بسیار بالا محقق گردد. شما باید مطمئن باشید عجله هایپــرمدیــا در تحویل پروژه شما بیشتر از شماست و هایپــرمدیــا الویت ها و برنامه های شما را در راه اندازی و تسریع امور درک کرده و محترم خواهد شمرد.
 8. نگاه حرفه ای به مشتری:
  اگر به دنبال یک شرکت حرفه ای با رفتارهای حرفه ای هستید تا مطمئن باشید در شرائط بحرانی با نگرشی حرفه ای به کار خود ادامه می دهد، حتما هایپــر مدیــا را انتخاب نمایید.
 9. درک خصوصیات ویژه پروژه های رسانه ای و همراهی تنگاتنگ در زمان اجرا:
  هایپــر مدیــا به این نکته واقف است که پروژه های رسانه ای دارای ابعاد پنهان و پیچیده ای هستند که اگر یک شرکت نتواند آنها را درک نماید و با کارفرمای خود همراه نباشد، قطعاً پروژه با شکست روبرو خواهد شد. بالا رفتن ناگهانی مراجعین، شرائط بحرانی زمانی، توسعه های لازم بعد از نسخه اولیه و همچنین ارتباط تنگاتنگ در زمان اجرا از مهمترین این ابعاد هستند.
 10. تناسب خدمات و محصولات با بودجه و زمان شما:
  هایپــر مدیــا در مدت زمان طولانی فعالیت خود توانسته محصولات و خدمات خود را بر اساس نیازهای متفاوت متقاضیان هماهنگ سازد. اگر شما بودجه کمی دارید، عجله دارید، یک خبرگزاری با حجم تولید خبر روزانه 50 خبر می خواهید راه اندازی کنید، یک روزنامه 24 صفحه ای دارید که می خواهید بر روی شبکه اینترنت مشترک کنید، یک خبرگزاری در حدود و اندازه رویتر می خواهید داشته باشید .... همه و همه در هایپــر مدیــا راه حلی و محصولی مختص به خود دارد. کافی است به ما اعتماد کنید .